• |
ide | kryesore

Rita Ora del hapur me të dashurin e ri (Foto)

Paparazzi, Slider

Këngëtarja shqiptare Rita Ora tani ka zyrtarizuar lidhjen e saj me Andreë Watt. Dyshja janë fotografuar së bashku në një udhëtim pushimi në Aspen, Kolorado të enjten.

27-vjeçarja mbante një kostum skijimi me një kapelë të bardhë dhe e maskuar me syze.

Andrew, është muzikanti i njohur britanik me hitin e tij “Seeing Red” të vitit 2009.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu