• |
ide | kryesore

(FOTO) Vazhdon edhe në mbrëmje show i Edi Ramës, shpërndan dhurata për fëmijët romë

Lajme, Të fundit

Edi Rama u shfaq sërish në mes të së “Dielës Shqiptare” në Tv Klan si babagjysh teksa shpërndante dhurata për fëmijët romë.

Disa orë më parë, kryeministri u fut në skenën e emisionit dhe surprizoi një djalë të vogël të paralizuar duke i premtuar realizimin e dëshirave të tij, për t’u çuar në këmbë dhe për t’u bërë dikushi në jetë.


2 Comments

  1. Patjeter qe o i coje evgjiteve se me votat e tyre eshte ne pushtet100000 evgjite,kush merr votat e tyre eshte ne pushtet

  2. Mbete rrugeve o njeri. E hoqe veten qytetar po je fiks udheheqes fashataresh te Haxhi Qamilit.

    Shko ne shtepi dhe mblidhu me mamane, djemte, vellane dhe me gruan. pika qe nuk te bie o Edi qytetari.

    Premtove qe nuk do beje ato qe bente Saliu.

    Turp te kesh po ku ke turp ti mor plere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu