• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë te ‘Ali Demi’, 3 të plagosur, njëri prej tyre në gjendje kritike për jetën

Lajme, Të fundit

Tre persona janë plagosur, njëri në gjendje më të rëndë në një aksident rrugor në zonën e “Ali Demit” në Tiranë mëngjesin e kësaj të hëne.


Personi që udhëtonte me biçikletë është dëmtuar rëndë, teksa ende nuk ka shumë detaje për ngjarjen.


Forcat e rendit kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *