• |
ide | kryesore

Një i moshuar në Peqin hidhet nga kati i katërt, gjen vdekjen e menjëhershme

Lajme, Të fundit

Paradite e sotme raportohet se një i moshuar është hedhur nga kati i katërt i një pallati në Peqin, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.


Viktima mësohet se është Lutfi Gripshi, 80-vjec, ndrysa ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Xhami’ të këtij qyteti, ndërsa mësohet se viktima vuante nga skleroza.


Shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po kryejnë veprimet hetimore dhe proçeduriale.”

 1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *