• |
ide | kryesore

Konflikt i vjetër për motive të dobëta, të rinjtë i vendosin tritol banesës së 58-vjeçarit

Lajme, Të fundit

Dy vëllezër 22 dhe 24 vjeç u arrestuan në Shkodër pasi i hodhën në oborr lëndë shpërthyese të prodhuar në mënyrë artizanale një 58-vjeçari në shenjë hakmarrje si pasojë e një konflikti për motive të dobëta të ndodhur disa kohë më parë.

Klevin Palushaj dhe Paulo Palushaj banues në fshatin Stajkë në Vaun e Dejës u arrestuan pasi në fshatin Paçram, Bushat, Vau Dejës,  rreth orës 01:40 dyshohet se kanë hedhur në oborrin e banesës 58-vjeçarit P.P.  një sasi lënde shpërthyese. Si pasojë e shpërthimit është dëmtuar makina e pronarit të shtëpisë. /LAPSI.AL


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu