• |
ide | kryesore

U tha se rrezikoi jetën për këtë foto, zbulohet “mashtrimi” i ministrit shqiptar

Pikante

“Pedra do Telegrafo” është kthyer një nga vendet më të vizituara në Rio de Janeiro të Brazilit. Është një shkëmb i thjeshtë, por për shkak të pozicionit të tij shfrytëzohet nga turistët për të bërë foto mjaft interesante. Në kohën e telefonave “të zgjuar” ky vend ka marrë të tjera këndvështrime.

Por ndërsa shumë e shesin këtë si një vend çmendurish, e vërteta qëndron krejt ndryshe. Shkëmbi është më pak se një metër nga toka dhe jo ashtu siç duket në foto. Prej këtij vendi ka postuar një foto edhe Ministri i Zhvillimit Ekonomik të Kosovës, Valdrin Lluka. Tashmë të gjithë e dinë se ministri nuk ka rrezikuar aspak nga ky shkëmb. ©LAPSI.al


1 Comment

  1. babain e ka mashtrues numer tre pas thaqit e ramushit ekrem lluken ,i denuar per zhvatjen e fondit ramush haradinaj kur ishte ne burg hag.por ramushi e kishte urdheruar tash i biri ju be deputet,miljonat e fondit ner rrot shkuan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu