• |
ide | kryesore

Zbulohet posti që do mbajë dhe emisioni që do të drejtojë Sokol Balla në Vizion Plus

Lajme, Të fundit
sokol-balla.jpg

Fillimi i vitit 2018 do ta gjejë Sokol Ballën në një televizon tjetër, pasi njoftoi largimin nga Top-channel. Ai tashmë do të jetë tashmë pjesë e stafit të Vizion Plus.


Ndërkohë, mësohet se Balla do të ketë rolin e drejtorit ekzekutiv në këtë televizion si dhe do të drejtojë një emision politik, i cili do të jetë emisioni kryesor në Vizion Plus, sipas Express.


Pas 12 vitesh ai është larguar nga Top Channel ku ishte drejtor informacioni dhe gjithashtu drejtues i emisionit “Top Story”. Mendohet se emisioni i ri i Ballës do të quhet “Real Story”, emër të cilin e përmendi edhe në një shkëmbim batutash me Ramën.

 

3 Comments

  1. posti i sokol palles ne vizion – esht zavendes byth lepires i mero bazez qe i bejn padronit, gurus e qelbesires rama.tash rama sa her te shkerdhehet(QIHET NE BYTH) tek shtepia e dash pezes e ne kryeministri ka dy qe bytheN kan per ti lepir e pastruar,paramendo sperm frroku,roshi,doshi,prenge,balili,habili e xhelil te lepin.vetem qelbesirat ket e bejn.ket vetem qelbesirat e ridhjerjes (rilindjes) e bejn ,pa nderprer ka 75 vite.ne fillim titos,pastaj stalinit,mao LUU ce dunit e tash nder veti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.