• |
ide | kryesore

“Fifty Shades Freed”, vjen traileri i filmit erotik (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Surpriza është nga protagonistja Anastasia!  Në video shfaqet Ana (Dakota Johnson) në zyrën e një doktori, ku merr edhe lajmin se është në pritje të një fëmije. Nga reagimi, protagonistja e filmit, duket e surprizuar nga ky lajm.


Kapitulli i fundit i triologjisë së Fifty Shades, vazhdon me jetën e lumtur të Anastasia-s dhe Christian Grey si një çift i martuar.


Pavarësisht se ata do të jetojnë si një çift i lumtur dhe i kompletuar nga çdo aspekt, ujërat do të trazohen sërish. Christian mesa duket do të fillojë të flirtojë më arkitekten e shtëpisë gjë që do ta nxehë shumë situatën mes çiftit Christian-Anastasia.

Por gjithsesi se çfarë do të ndodhë ne serinë e 3-të të këtij filmi nuk mund ta themi me siguri.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *