• |
ide | kryesore

VIDEO/ Interi e bën dramë, pëson gol në minutën e 90-të

F1, Sport

Interi ka marrë vetëm një pikë në ndeshjen e javës së 20-të të Serie A duke barazuar 1-1 me Fiorentinën. U bënë tashmë 5 ndeshje pa fitore për Inter i cili ka regjistruar barazimin e tretë në Serie A në 5 sfidat e fundit. Të besuarit e Luciano Spalletti nuk arritën të ruajnë rezultatin pasi Mauro Icardi realizoi në minutën e 55-të.

Vendasit barazuan në minutën e 90-të me Simeone.


Pas kësaj fitore, Interi ka vetëm 42 pikë në vendin e tretë, 6 më pak se Napoli kryesues dhe 5 më pak se Juventusi, që të dyja kanë nga një ndeshje më pak të zhvilluar. /lapsi.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu