• |
ide | kryesore

Demi Moore prezanton të dashurin e ri

Paparazzi, Slider

Demi Moore ka tetë muaj që fshehtas po vazhdon romancën me Nick Jonasin.

Portali “Radar Online” pohon se aktorja 55-vjeçare dhe muzikanti 25-vjeçar janë në lidhje që nga muaji maj i vitit të kaluar.

Edhe pse ka një ndryshim të madh në moshën mes tyre, gjë që është tronditëse për shumë njerëz, Demi dhe Nik kanë qenë edhe më parë në marrëdhënie me persona që nuk janë të moshë së tyre.

“Demi nuk dëshiron të poshtëruar publikisht pasi e braktisi Ashtoni. Nik, është i dashuri më i ri që ka pasur aktorja, por një nga më të pjekur me të cilin ka qenë ndonjëherë”, tha një burim i afërt me aktoren për Radar Online.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu