• |
ide | kryesore

Opozita përgatit protesta, ambasadorët i japin mbështetje Arta Markut

Lajme, Të fundit

Ndërsa opozita përgatit protestën kundër zgjedhjes së kryeprokurores Arta Marku, në zyrën e kësaj të fundit vazhdojnë vizitat e ambasadorëve.
Vizitën e parë e bëri Donald Lu, i ndjekur nga ambasadorja e Gjermanisë disa ditë më parë.
Kur opozita ka nisur organizimin për protestën në Janar, në zyrën e Arta Markut hynë ambasadori i Austrisë Johan Satler dhe ambasadori i Suedisë Johan Ndisi.
Vizitat e ambasadorëve, përtej mesazheve për bashkëpunim në dosjet që shtrihen në të dy anët e kufirit, kanë qartësisht një mesazh politik në mbështetje të punës së Arta Markut dhe jo rastësisht po intensifikohen këto ditë.©Lapsi.al


9 Comments

    1. i pa emer pasi qe metes i hengret pall e ngjal dhe e bet president madje edhe pse ju tha bastard e kokpalare ,te pyes ku e quat bllokun e metes,po e ruani leshin e negjmijes ne te .

    1. X-MEN OSE I QENEFIT NEGJMIJE SUPERMEN.me siguri nuk protestojn oer te ji shtu racionin e leshit te negjmijes juve jrymbave 75 vjeqat komunist,

    2. jo asgje spo ndoll ,konfiguracion kohor qe vazhdon panderprerje populli i kan hipur siper dhe po i cojne kembet lart nuk e ndieni dhimbjen kostot,

  1. protesta se skane cfare te bejne tjeter se sa ishin ne pushtet shkateruan edhe varferuan kete popull edhe sdine ku ti justifikojne pasurite qe kane, harojne qe ketu jashte ka njerez qe kane ndermarjet e tyre edhe nuk arijne te behen miljonera si ata politikanet shqiptare. Shkoni ne protesta kokat hani se njeri sju vine me nga pase

    1. agron ta ka shtuar rrogen(pagen) ruqi,xhafa e rama duke te dhen me shum Lesh negjmije ,tash te perzjer me lesh habili,lesh bythe tahiri,dhe lesh te thar ZHELESH frroku.

  2. te jeni te matur mos shkoni kurban per parti shikoje separi familjen tende ata sekan gajlen per familjen tuaj…………flm……….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu