• |
ide | kryesore

Nicol Kidman mban fjalim për familjen , harron të përmend fëmijët e adoptuar

Paparazzi, Slider

Jo më larg se dje ajo mori një çmim gjatë ceremonisë së Golden Globe. Ajo u vlerësua për rolin e saj në dramën “Big Little Lies” dhe sigurisht, ishte shumë e lumtur për çmimin. Pas dhënies së çmimit ajo mbajti një fjalim që preku thuaje zemra e të gjithë fansave. “ Faleminderit. Kjo do të thotë që vajzat e mia janë akoma zgjuar, kështu që Sunny, Faith, ju dua. Këtë do e sjell në shtëpi tek ju,” tha ajo. Por menjëherë pas këtij fjalimi ajo u “sulmua” nga fansat sepse siç e dimë të gjithë ajo ka edhe 2 fëmijë të tjerë të birësuar.


Kur ishte e martuar me Tom Cruise, Nicole adoptoi dy fëmijë, Isabella tanimë 25 vjeçe dhe Connor, 22. Jo vetëm që s’i përmendi në fjalimin e Golden Globes, por s’i përmendi as në fjalimin e Emmy’s.


Kidman ka dy vajza me bashkëshortin e saj Keith Urban: Sunday Rose, 9 vjeçe dhe Faith Margaret 7 vjeç. Ka dhe dy fëmijë të tjerë, që nuk i përmendi në fjalim dhe këtu nisën kritikat.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.