• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Mjekët dhe infermierët e Lezhës lënë spitalin për fjalimin e Ramës

Lajme, Të fundit

Sali Berisha ka publikuar në Facebook mesazhin e një qytetari nga Lezha që shkruan se nuk ka gjetur as mjekë dhe as infermierë në spitalin e Lezhës.


Sipas denoncuesit, në spital kishin mbetur vetëm pastrueset sepse të tjerët kishin shkuar në Tiranë për fjalimin e kryeministrit. Berisha thotë se urgjenca mjekësore është në duart e sanitarëve.


STATUSI I SALI BERISHËS:
Urgjenca mjekësore në duart e sanitarëve në shtetin e Noriegës!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Mirmbrëma z Berisha sot nuk u ndjeva mirë nga gjendja shëndetësore dhe ju drejtova urgjencës në spitalin rajonal Lezhë por aty kishin lënë pastrueset se infermieret dhe doktorët i kishin çuar në Tiranë se do mbante fjalim Edvin Rama. me respekt z doktor”


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *