• |
ide | kryesore

Ky është këshilltari i ri për mediat i zgjedhur nga kryeprokurorja Arta Marku

Lajme, Të fundit

Një ditë pasi shkarkoi 4 drejtues të prokurorive në rrethe, kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku zgjedh edhe këshilltarin për median.
Këtë post do e mbajë gazetari Denion Ndrenika.


Ndrenika vjen në këtë detyrë pas largimit të Albi Seranit, i cili ishte këshilltar për median kur Prokuroria e Përgjithshme drejtohej nga Adriatik Llalla.1 Comment

  1. Ngeli dhe gazetarja Lala pa thashetheme tani …. I hiku dhe ‘burimi i besuar parane prokurorise’ . shikoni sa me pak thashetheme , genjeshtra , diversjone, shashka do te dalin tani nga gazetarja Lala..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.