• |
ide | kryesore

Marijuanë në banesë, arrestohet 36-vjeçari në Fushë-Krujë

Lajme

Policia e Durrësit arrestoi një 36-vjeçar pasi iu gjetën 147 kg marijuanë në banesë.


Policia ishte informuar në rrugë operative se Shpëtim Kola se prodhonte dhe shiste lëndë narkotike. 36-vjeçari banonte në Borizanë, në Fushë-Krujë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.