• |
ide | kryesore

Digjet një makinë e parkuar në Elbasan, policia jep dyshimet për ngjarjen

Lajme, Të fundit
makine-ne-flake-655x356.jpg

Një makinë e parkuar në rrugë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qytetin e Elbasanit.


Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Brigada 17 Sulmuese” teksa mjeti tip Benz” që ka qenë i parkuar në rrugë dhe është në pronësi të shtetasit A.D., 42 vjeç banues në Elbasan.


Nga veprimet e para hetimore të policisë, paraprakisht rënia e zjarrit dyshohet të ketë qenë aksidentale.

Grupi hetimor, vijon hetimet dhe po punon për përcaktimin e saktë të shkaqeve të rënies së zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.