• |
ide | kryesore

Ngjarje e rëndë në Shkodër, një fëmijë 3 vjeç mbytet në lumin Kir

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Një fëmijë 3 vjeçar është gjetur i mbytur në lumin Kir në Shkodër. Kanë qenë kalimtarë të rastit të cilët kanë gjetur fëmijën dhe kanë njoftuar familjarët.


Familjarët kanë dërguar me urgjencë fëmijën në spital, por megjithë ndihmën e shpejtë i vogli nuk ka mundur të mbijetojë.


 1 Comment

  1. Cfare dreqin deshi dhe si arriti te hyje femija vetem tre vjec ne uje? Po prinderit cfare ruanin? Mizat? Duhet te hapet hetim dhe te ndiqen penalisht pjesetaret e familjes qe duhet te kujdeseshin per femijen e gjore. Ngushellime

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *