• |
ide | kryesore

Video/ Shpërthim me tritol në Shkodër, tre të plagosur

Lajme, Të fundit

Shpërthim me tritol në Russ të Shkodrës. Mësohet se nga shpërthimi kanë ngelur të palgosur 3 persona. Ngjarja ka ndodhur rreth 100 metra larg komisariatit të policisë.


Si pasojë janë shkatërruar një motor dhe një makinë në trotuar. Po ashtu mësohet se te ndërtesa pranë, në katin e dytë ndodhen zyrat e shoqatës ‘Rozafa Moraça’, një shoqatë serbo-malazeze.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.