• |
ide | kryesore

(VIDEO) Pas surprizës si babagjysh, Rama viziton vogëlushin Leo në shtëpi

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama, pas surprizës që i bëri vogëlushit të paralizuar Leo disa javë më parë në emisionin “E Diela Shqiptare”, ka shkuar sërish për vizitë në shtëpinë e tij, kësaj rradhe për t’i thënë se i ka blerë një makinë.

Kjo makinë do t’i shërbejë Leos për të shkuar çdo ditë në shkollë me babain e tij. Një nga dëshirat që vogëlushi shprehu herën e fundit, para se Rama t’a surprizonte si babagjyshi në emisionin “E Diela Shqiptare”, ishte që të shkonte çdo ditë në shkollë si të gjithë fëmijët e tjerë. ©LAPSI.AL 


2 Comments

  1. Propagande e felliqur. Mjafton ti dergonte makinen dhe s’kishte nevoje te shkonte vete. I zgjidhi problemin nje femije per propagande. Ai nuk ishte i vetmi femije i semure ne Shqiperi. Po te tjeret?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.