• |
ide | kryesore

Ambasadori britanik i shkon në zyrë kryeprokurores Arta Marku

Lajme, Të fundit

Ambasadori i Britanisë në Shqipëri Duncan Norman, ka zhvilluar një takim ditën e sotme me kryeprokuroren Arta Marku. Siç bëhet e ditur, takim mes tyre është mbajtur në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme.


Ndërkohë, kujtojmë se ditët e fundit kryeprokurorja e re ka zhvilluar disa takime me ambasadorë të ndryshëm të vendeve të BE në Shqipëri, si dhe me ambasadorin amerikan. Po ashtu, ditën e sotme, në një bashkëbisedim me gazetarët kryeprokurorja Marku tha se do të ketë shumë ndryshime dhe do të shihen surpriza.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.