• |
ide | kryesore

Haradinaj ia mbath vrapit në mes të sheshit. Shihni pamjet (VIDEO)

Syri i Lapsit

Kryeministrin kosovar Ramush Haradinaj shpesh është fotografuar duke vrapuar në natyrë dhe nëpër bjeshkë. Por vrapimin nuk e ka harruar as kur është në vendin e punës. Pasionin e tij ai e tregoi edhe sot duke vrapuar në sheshin e Prishtinës, transmeton kp. Haradinaj pas homazheve para shtatores së Skënderbeut në 550 vjetorin e vdekjes ka filluar të vrapojë për të shkuar në zyrë. Haradinajn u mundua ta zërë edhe ekipi i tij, por ishte e pamundur.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu