• |
ide | kryesore

Moti i keq, nisin problemet e para në qarkullimin e makinave

Lajme, Të fundit

Moti i keq me reshje shiu që ka përfshirë vendin ka sjellë probleme në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas.


Rrëshqitja masive e gurëve dhe dherave kanë bllokuar njërin krah të rrugës në afërsi të fshatit Hotolisht. Qarkullimi i makinave po bëhet vetëm me një sens.


Shërbimet e mirëmbajtjes po punojnë për pastrimin e rrugës, ndërsa në vendngjarje raportohet të kenë shkuar edhe forca të policisë rrugore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu