• |
ide | kryesore

Basha publikon VIDEO-n: Arsyet pse shqiptarët duhet të protestojnë më 27 janar

Lajme, Të fundit

Lulzim Basha postoi në Facebook një video ku akuzon Edi Ramën se ka bërë ligj për të mborojtur deputetët e korruptuar si dhe ka vendosur dy standarte, një për vete dhe një për qytetarët.


Videoja, që mbyllet me thirrjen ndaj shqiptarëve për t’i thënë “ndal” kësaj qeverie, vjen në kuadër të përgatitjeve të opozitës për protestën e 27 janarit që do të mbahet në Tiranë. ©LAPSI.AL 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *