• |
ide | kryesore

‘Eja kënaqu sipër meje, ma ço gjoksin’, imami mesazhe erotike me adoleshenten

Paparazzi

Duket se në kurthit të teknologjisë kanë rënë edhe segmente të caktuara të fesë. Kështu sipas një vajze nga Tirana një imam ka shkëmbyer një bisedë erotike me të.


Ajo është shprehur se është shokuar nga ajo që i ka kërkuar një imam gjatë një bisedë Direct Message në Instagram.


Imami i ka kërkuar foto nudo dhe i ka përmendur në bisedë e sipër disa pozicione seksuale.

Biseda e publikuar nga JOQ:

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.