• |
ide | kryesore

“Friends” rikthet si film këtë herë (Video)

Paparazzi, Slider


Monica, Rachel, Phoebe, Ross, Chandler dhe Joey (personazhet e serialit) do të rikthehen sërisht të na mbajnë të ngujuar para ekranit me batutat e tyre që do t’i mbizotërojnë gjithmonë kohës.
Fansat mezi e kanë pritur këtë moment dhe më në fund ëndra e tyre u bë realitet për një serial të ri që do të titullohet “Friends Reunite”.

Mbi të gjitha ka dalë një trailer i serialit ku shfaqen aktorët tanë të dashur, më të vjetër në moshë dhe sigurisht me halle e probleme të tjera.  Seriali i ri pritet të fillojë në muajin prill dhe deri atëhere jemi në pritje të detajeve të tjera.

https://www.youtube.com/watch?v=Gpa5S8DgPzs


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *