• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rrëzimi i prezantueses së motit bëhet hit në internet

Syri i Lapsit

Rrëzimi i kësaj prezantueseje të motit nuk mund të lërë pa reagim edhe njeriun më të “ftohtë”.

Ajo duket teksa prezanton motin (që kohët e fundit ka si kryefjalë borën dhe akullin) bie me forcë në dysheme. Incidenti ka ndodhur në Zvicër.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu