• |
ide | kryesore

Durrës, i riu kërcënon me armë në banesë një 19-vjeçare

Lajme

Një 19 vjeçare nga fshati Kullë në Durrës është kanosur me armë nga një 26 vjeçar nga një fshat tjetër i këtij qyteti.


Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se 26 vjeçari ka shkuar në banesën e saj dhe ka kanosur të renë, dhe më pas ka dalë jashtë banesës dhe ka qëlluar me armë zjarri në ajër.


Shtetasi I.A është shpallur në kërkim nga policia dhe materialet për të janë referuar në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor, Durrës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.