• |
ide | kryesore

Mjekët shprehen për gjendjen e Aldison Belulit: Në koma të pakthyeshme

Lajme, Të fundit

Të tjera detaje mësohen për gjendjen shëndetësore të Aldison Belulajt, i cili vrau me armë zjarri studenten e juridikut, Ariela Murati mesditën e të dielës në kryeqytet dhe më pas qëlloi veten, pasi 21-vjecarja refuzonte të lidheshin.


Gjendja e 23-vjecarit vijon të jetë e rëndë dhe sipas mjekëve kemi të bëjmë me një koma të pakthyeshme, ndërsa i riu mbahet në jetë me aparatura.


Ndërkohë të pyetur për mundësinë e transportimit jashtë Shqipërisë të pacientit, bluzat e bardha shprehen se për këtë rast nuk është nevoja për shkak të gjendjes së rëndë të 23-vjecarit

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu