• |
ide | kryesore

Protesta e opozitës, Berisha sonte në ‘Zonë e Lirë’

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha rikthehet sonte në mbrëmje në Tv Klan. Ai do të jetë i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ të gazetarit Arjan Çani. Dalja e tij në ekran sonte në mbrëmje vjen një ditë para protestës së opozitës. Nesër në 12:00 opozita do të protestojë përpara Kryeministrisë kundër qeverisë ‘Rama 2’. Pjesëmarrja në protestë pritet të jetë e lartë duke u nisur edhe nga fakti se tashmë janë bashkë në një front disa parti opozitare, ku dy më kryesoret janë PD dhe LSI. Zyrtarisht Policia e Shtetit ka dhënë 4 orë leje për zhvillimin e kësaj proteste. 


©LAPSI.al 

1 Comment

  1. Aftesia e ketij kafshe, (mbasi vetem njeri nuk eshte) ka qene dhe eshte poshtersia.
    Nen komleksin e inferioritetit me te cilin ai eshte ngjizur truri i tij mendon dhe perpunon vetem menyren se si te denigroje te tjeret per te fituar pushtet per veten e tij.
    Mjeti justifikon qellimin.
    Shikoni me kujdes cilin portal ka zgjedhur nje dite perpara protestes.
    “Zone e Lire” te Arian Canit, portali me pervers ne Shqiperi i cili ndiqet nga llumi ose e thene me me politese shtresa me e ulet e shoqerise tek te cilet Saliu gjithmone eshte mbeshtetur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *