• |
ide | kryesore

FOTO/ Njihuni me tenisten “sexy” Caroline Wozniacki n°1 në botë

Sport

Caroline Wozniacki është numri “një” i tenisit botëror.

Danezja fitoi Australian Open duke mundur në finale Halep dhe duke u bërë mbretëresha e re sexy në këtë sport.


Wozniacki mbetet një “yll” edhe jashtë tapetit të tenisit. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu