• |
ide | kryesore

Alicia Keys këngëtarja më e thjeshtë në “Grammy 2018-të”

Paparazzi, Slider

Ajo është zotuar me veten që do të vazhdojë të shfaqet kudo e pa grimuar.

Prej disa kohësh këngëtarja me famë botërore, Alicia Keys, në evenimente të ndryshme, nuk preferon të grimohet, pasi ajo është e mendimit se një grua nuk ka pse përpiqet të duket gjithmonë bukur, duke bërë makeup.


Një grua është e bukur edhe pa u grimuar. Prandaj, Keys ka vendosur që edhe mbrëmjen e kaluar të shfaqet në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy pa grim dhe me flokët e bëra gërsheta.

Me thjesht se kaq nuk ka ku të shkojë. Këngëtarja ka zgjedhur gjithashtu një jumpsuit të zi, që i nxirre në pah format trupore. Teksa pozonte me bashkëshortin e saj, ata dukeshin si gjithmonë shumë të dashuruar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu