• |
ide | kryesore

Kapen 105 kg marijuanë në Has, në kërkim trafikantët

Lajme

Policia sekuestroi rreth 105 kilogram marijuanë ditën e sotme në fshatin Golaj, në Has.


Lënda narkotike u gjet në vendin e quajtur “Rezervuari i Gjeologjisë”.


Policia njofton se po punon për identifikimin dhe arrestimin e trafikantëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.