• |
ide | kryesore

Në gjyqin e Emiliano Shullazit thirren të dëshmojnë gazetarët

Lajme, Të fundit

Avokatët mbrojtës të Emiljano Shullazit kanë kundërshtuar provat e Prokurorisë në seancën e sotme gjyqësore, ku deklaruan se të gjitha provat shkresore të Prokurorisë duhet t’i nënshtrohen një për një debatit gjyqësor.


Mësohet se në seancën e ardhshme do të thirren 11 dëshmitarë dhe mes tyre ka avokatë e gazetarë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu