• |
ide | kryesore

Përgjimi i prostitutës shqiptare, tregon kërkesat e çuditshme të klientëve të huaj

Lajme, Të fundit

Nga një telefonatë e përgjuar që publikoi Fiks Fare kanë dalë detaje nga puna e vajzave shqiptare, që shësin trupin jashtë.
Ndërsa shpjegon punën për një vajzë tjetër të angazhuar nga emisioni Fiks Fare, prostitute thotë se nuk punon në asnjë rast me shqiptarë, por klientët mund të jenë zezakë, marokenë apo kinezë.

Çmimet variojnë nga 40 euro për 15 minuta thotë prostituta, që rrëfen edhe fantazitë e klientëve në varësi të moshave.


“Ka nga ata që të marrin në dhomë të paguajnë dhe s’bëjnë asgjë, pinë të bardhë. Një tjetër më tha mua më bëj sh.. në gojë. Një tjetër më tha mua, më dha 100 euro, më jep tangat tha. Tangat te kinezi i kisha blerë 5 euro. Ka dhe të tjerë nga këta pederastët që duan t’i q. në b… Ka artificial vendos atë edhe… Ka dhe pleq që s’të bëjnë gjë fare, vetëm të lëpijnë. Shumica janë moshatarë atje se ata kanë lekë. Edhe japin lekë shpenzojnë. Kaloi 20 minuta, mbaroi koha i thua, do të rrish më? Paguaj. Ata paguajnë vërtet. Të them të drejtën, vetëm çuna të rinj s’duan të më vijnë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.