• |
ide | kryesore

Xhensila Myrtezaj kapet me komentuesit,’Prej jush ne nuk publikojmë bamirësi’ (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ka qarkulluar ditën e djeshme në median online, disa foto të çiftit Besi dhe Xhensila të cilët se bashku më “Fundjavë Ndryshe” kanë shkuar të për dhuruar ndihma në një familje që përjeton varfëri ekstreme. Fotot nuk janë hedhur në rrjete sociale nga çifti, por nga vetë organizata, dhe më pas kanë marrë edhe shumë reagime në rrjet. Sigurisht ka pasur nga ata të cilët kanë komentuar se Besi dhe Xhensila janë të shtirur dhe po e bëjnë këtë bamirësi sa për “sy dhe faqe”.Por, Xhensila, e prekur nga këto ofendime, ka bërë një shkrim të shkurtër në Instagram për t’I kthyer një përgjigje të gjithëve. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu