• |
ide | kryesore

Debati/Fino Duka fillojnë me goditje nën brez

Arkiva, Sport

Me nxehjen e Debatit dhe futjen ne mes te politikës dy kandidatët për kreun e FShF kanë filluar me goditjet nën brez. Armando Duka i ka thënë Finos në emisionin Të paekspozuarit, mos e merr me vrull se na duhesh edhe pas datës 7 shkurt kur është gara. Kjo goditje ndaj Finos nënkuptonte një sëmundje të rëndë që ka kaluar deputeti socialist një vit më parë. Por edhe Fino ështe përgjigjur aty për aty: “


2 Comments

  1. Ydhi Rakipi ja kalon cdo kazani.Ai eshte kazan i kazanit.Bravo Blusho me kete Ydhin e kazinove do ngjisesh vetem fitore.Goxha i mire si bythlepires.

  2. Ylli mjeshter kazani.Sa more nga Don Duka e sa nga Vjollca.Sado te kesh mare ti i meritove. Lepive bukur dhe trashe.Nuk kuptoheshe fare..TOP kazani duhet edhe te te dekoroj sot me disa fisha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu