• |
ide | kryesore

Franca hap bordellon e parë me kukullat e seksit (FOTO)

F1, Stil

Sipas faqes së internetit të “Xdolls”, detajet e vendndodhjes të bordellos së re janë sekrete dhe e vetmja mënyrë për të shkuar, është duke prenotuar fillimisht në internet. Ju merrni vendndodhjen vetëm pasi rezervimi juaj konfirmohet. Procedura që vjen më pas është e thjeshtë. Një recepsionist ju drejton për në zonën tuaj të relaksit, ku të pret kukulla e seksit që i përputhet kërkesave të tua. Një orë me një nga këto kukulla do t’ju kushtojë 89 euro dhe kostoja prej dy orësh është 149 euro. Aktualisht ekzistojnë tre kukulla seksi me bazë silikoni, të quajtur Lily, Sofia dhe Kim.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu