• |
ide | kryesore

Icardi flet për marrëdhënien e tij me Wandan

Paparazzi, Slider

Mauro Icardi ka reaguar në lidhje me ndarjen e tij me bashkëshorten Wanda Nara.


Ai ka postuar në instastory dy foto ku shkruan ‘Të dashuroj’. Icardi u fol se ishte ndarë pasi modelja do fillonte sërish punë në profesionin e saj dhe duhej të udhëtonte për në Argjentinë. Fotot e fundit jua kanë mbyllur gojën të gjithëve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *