• |
ide | kryesore

Skandali seksual/ Yllit të Tottenham i publikojnë videon porno (+18)

F1, Sport

Futbollisti i Tottenham, Dele Alli, është përfshirë në një skandal seksual, pasi një video e tij, duke kryer seks oral me një të panjohur është publikuar në internet dhe është bërë menjëherë virale. Ende nuk dihet me qartësi se kush e ka publikuar videon, por mediat angleze aludojnë se është mesfushori i Arsenal, Hector Bellerin.


Alli prej 2 vitesh cilësohet si një nga futbollistët me të ardhme të madhe në “Premier League”. Dele Alli mund të rrezikojë shumë, pasi pritet që klubi i Tottenham të ndërmarrë masa ndaj tij.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.