• |
ide | kryesore

Procesverbali/ Çfarë i gjeti policia vrasësit të dyshuar grek Efthymious gjatë kontrollit

Lajme, Të fundit

Pak ditë pas arrestimit të shtetasit grek Efthymiou Efthymious, i akuzuar për vrasjen e Devi Kasmit në Tiranë, Neës24 publikoi dokumentin e Prokurorisë mbi sekuestrimin e provave materiale që i janë gjetur 41-vjecarit.


Sipas procesverbalit të Prokurorisë, shtetasit grek janë gjetur 16 kartmonedha me prerje 2000 lekshe, 3 kartmonedha të prerjes 1000 mijë lekshe, 3 kartmonedha të prerjes 500 lekshe, si dhe 20 kartmonedha të prerjes 100 euro.


Gjithashtu shtetasit grek i janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale një pasaportë greke, një mbajtëse fotoje me kapak, një patentë në gjuhën greke, një kartë debiti, një dokument në gjuhën greke si dhe një telefon.

2 Comments

  1. ju dhjefsha portalin…fshini emrin e oficerit te policise dhe nuk fshini nr e pashaportes te grekut dhe nr e kartes se tij. Cdokush mund te bleje ne internet me kete nr tani..hajde hajde dhe boll moret foto nga news24 portal leshi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu