• |
ide | kryesore

Christiano tradhëton Georginën me modelen britanike

Paparazzi, Slider

Shumë besuan se ylli i Real Madridit tashmë do të zinte mend pasi zyrtarizoi marrëdhënien me Georgina Rodriguez dhe krijoi një familje me katër fëmijë. Në vend të kësaj sipas raporteve të shtypit britanik ai ka zgjedhur që të bie në rrjetën e modeles britanike. Rhian Suggers është modelja e cila përflitet se Ronaldo ka shkëmbyer mesazhe erotike me të. Modelja ka qënë e pëlqyera e yllit të Realit që në kohën që ai ishte me Manchester United dhe kishte tentuar ta bëntë për vete po nuk kishte patur sukses. Kohët e fundit sipas tabloidëve ka rifilluar mesazhet me të. Suggers është e lidhur me aktorin britanik Oliver Mellor dhe duket ti ketë kthyer një përgjigje Ronaldos duke i thënë se ajo ishte gati të takohej me të dashurin dhe se atij nuk do ti pëlqente të shikonte që e dashura e tij shkruan me Cristian Ronaldon.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *