• |
ide | kryesore

Grabitet karburanti në mes të ditës në Tiranë

Lajme

Një person i maskuar dhe i armatosur me një thikë në dorë grabitur një karburant në mes të ditës, sot, në zonën e Bathores në periferi të Tiranës.


Raportohet se autori i grabitjes arriti të marrë lekët e xhiros, një shumë të konsiderueshme parash.


Sipas dëshmisë së punonjësit të karburantit, personi ka qenë me një kapuç në kokë. Ai e ka kërcënuar me thikë për ti marrë lekët e xhiros.

Denoncimi është bërë menjëherë pas ngjarjes në polici. Ende nuk është identifikuar autori dhe as është publikuar se sa para janë grabitur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu