• |
ide | kryesore

IKMT prish lokalet në Golemi, pronarët përplasen me policinë

Lajme, Të fundit

Në zonën e Golemit në Durrës Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur prishjen e disa ndërtimeve, kryesisht lokale dhe njësi shërbimi. Por aksioni ka hasur në rezistëcë të pronarëve. Ata janë përplasur me policinë.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu