• |
ide | kryesore

(VIDEO) Panik në stadiumin “Skënderbeu”/ Vëllai i Osmanit bie nga tribuna, e merr ambulanca

F1, Sport

Menjëherë pas golit të shënuar nga Muzaka, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në stadiumin Skënderbeu. Është vëllai i lojtarit të Skënderbeut, Tefik Osmanit, që ka rënë nga tribuna kryesore e stadiumit, gjatë festimit të golit.

Momente paniku këto, ku i vëllai është dërguar menjëherë me ambulancë në spital. Edhe Osmani u zëvendësua menjëherë nga tekniku Daja, dhe gjithashtu edhe ai u largua menjëherë për në spital.

osmanii

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu