• |
ide | kryesore

Jonida Shehu flet për gjyqin pas largimit nga Top Channel

Paparazzi

Largimi i moderatores Jonida Shehu nga “Top Channel” ishte një nga lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas. Jonida u shpreh asokohe se u largua nga televizioni për shkak se ishte ndier “e papërshtatshme”.


Ndërsa “Top Channel” në një njoftim zyrtar bëri të ditur se ndaj moderatores do të merren masa ligjore. Mirëpo e ftuar në emisionin “Thumb” Jonida u shpreh se kjo nuk është e vërtetë, pra nuk është në gjyq.


Në atë periudhë më merrnin njerëzit në telefon dhe ishin shumë të shqetësuar, më pyesnin ‘Si do t’ja bësh tani? Do të hedhin në gjyq’. 

Unë nuk jam dhe nuk do isha kurrë në gjyq me Top Channel. Dhe as Top Channel nuk është në gjyq me mua”, – tha moderatorja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu