• |
ide | kryesore

Zbulohet kush e menaxhon “Vipat e Bllokut”, ky është i riu që “tmerron” të famshmit

Paparazzi

Është zbuluar për herë të parë personi që administron faqen e “Instagram”-it, “Vipat e Bllokut”. Ai është Stiljano dhe ishte i ftuar në programin “Një kat më lart” të moderatorit Ermal Peçi.


Faqja që sot numëron mbi 160K ndjekës e rihapur disa herë pas mbylljeve të bëra nga personazhet e ekranit, vijon edhe sot të ngacmojë ndjekësit online. I pyetur nga Ermali se përse Stiljano mori tani guximin për të dal në ekran, në programin “Një kat më lart”, ai tha se tashmë nuk ka më frikë, aq më tepër që personazhet e njohura të ekranit, pasi janë pozitiv me të.


Ai tregoi gjithashtu se shumë pak miq të tij janë në dijeni që ai është administrator i faqes, ndërsa familjarët e mbështesin në atë që bën. I pyetur se përse mori tani guximin për të dalë në ekran ai tha se tashmë nuk ka më frikë, aq më tepër që personazhet e njohura të ekranit tanimë, janë pozitivë me të.

Ai tregoi se shumë pak miq të tij janë në dijeni që ai është admin i faqes. Stiljano tregoi se faqja e parë u bllokua për shkak të Elvana Gjatës. Sipas tij, ajo bashke më disa personazhe të tjera, për shkak të raporteve të tyre, bllokuan faqen. Stiljano shton se nëse në fillim këngëtaret i bënin bllok, sot i shkruajnë shumë shpesh që ti nxjerrë në faqe. Përse e bëjnë? Për zhurmë mediatike e disa followers.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu