• |
ide | kryesore

VIDEO/ Chelsea rikthehet te fitorja, buzëqesh Conte

Sport

Pas dy humbjeve turpëruese në Premier League, Chelsea është rikthyer me një fitore bindëse në Premier League, duke mposhtur 3-0 West Bromwich.


Dy gola nga Hazard dhe një nga Moses vulosën fitoren e pastër 3-0 të skuadrës së drejtuar nga italiani Conte. Më ketë, fitore Chelsea ka rimarrë vendin e katërt në renditje, me 53 pikë duke kaluar Tottenham me një pikë më pak.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu