• |
ide | kryesore

Fifty Shades Freed thyen rekord në kinema

F1, Paparazzi, Slider, Stil

Para pak ditësh kishte premierën Fifty Shades Freed – filmi i fundit i trilogjisë Fifty Shades of Grey.


Miliona njerëz shkuan në kinema për të parë se si do të përfundonte historia e Christian, portretizuar nga Jamie Dornan dhe Anastasias, portretizuar nga Dakota Johnson. Fifty Shades Freed grumbulloi plot 38.8 milion $ në box office fundjavën e parë të publikimit, më pak se dy filmat e parë por ama ky fitim e bën trilogjinë të kapë vlerën e plot 1 miliard $!Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *