• |
ide | kryesore

FOTO/ Publikohen videot porno të ish-lojtarit të Liverpool me gruan e tij

Sport

Publikohen në internet disa video “me pullë të kuqe” të ish-futbollistit të Liverpool, Jermaine Pennant. Flitet se 35-vjeçari i ka nxjerrë vetë online këtë seri videosh “hard” të xhiruara me gruan e tij Alice Goodwin, 32 vjeç. Ato janë publikuar në një faqe pornografike dhe shihen vetëm kundrejt pagesës prej 6 sterlinash (6,77 euro) për minutë.


Jermain është treguar i kujdesshëm duke mos e nxjerrë në asnjë moment fytyrën e tij, por dora e tij me tatuazhin “Love” duket qartë. Pennant është martuar me Alice në majin e 2014-ës pasi ka lënë për të fejuarën lara Murphy, mamaja e djalit të tij. Vetë Pennant tha se nuk ishte një aktor filmash porno dhe se nuk kishte dijeni për videot e publikuara. ©LAPSI.al


His glamour model  wife, Alice Goodwin, 32, charges strangers £6 a minute for one-to-one sessions on X-rated websites
 Jermaine Pennant was reportedly seen starring in webcam sex shows with his glamour model wife Alice Goodwin. Pennant has rushed to rubbish the claims Pennant dumped fiancée Lara Murphy, the mother of his son, in order to marry Alice (pictured) in May 2014 The player told the newspaper he was unaware of the videos

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *