• |
ide | kryesore

Reshjet e shiut, përmbyten rrugët e Vlorës (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Moti i keq me reshje të dendura shiu gjatë ditës së sotme ka shkaktuar përmbytje në rrugët e brendshme të qytetit të Vlorës. Kjo ka krijuar vështirësi në qarkullimin e automjeteve dhe kalimtarëve. Lapsi.al sjell video që tregojnë situatën e sotme në qytetin bregdetar, situatë që përsëritet sa herë ka reshje shiu.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu